Facebook

Спеціальні

Для схуднення

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
7Nutrition - L-Carnitine Tartrate 1000 mg, 60 капсул — це високоякісна добавка, яка містить L-карнітин у формі тартрату, що є однією з найефективніших форм для підтримки метаболізму та втрати ваги. L-карнітин — це природна речовина, яка відіграє важливу роль у виробництві енергії шляхом транспортува..
520 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Один из мощнейших жиросжигателей, подавляет аппетит! Cloma Pharma Black Spider - уникальный по составу и действию жиросжигатель. Основной действующий комплекс – это ЭКА натурального происхождения, который состоит из безводного кофеина, экстракта эфедры и аспирина. Кроме того, что э..
995 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Один из мощнейших жиросжигателей Methyldrene Ellite Сбалансированный состав гарантирует сжигание жыра Cloma Pharma Methyldrene Ellite - уникальный по составу и действию жиросжигатель, который от других жиросжигателей линейки Cloma Pharma отличается более выраженным термогенным эффектом, но при..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Один из мощнейших жиросжигателей, подавляет аппетит! Cloma Pharma Methyldrene 25 - уникальный по составу и действию жиросжигатель. Основной действующий комплекс – это ЭКА, который состоит из безводного кофеина, экстракта эфедры и аспирина. Кроме того, что это одни из самых эффектив..
999 грн.
Базовано на 3 відгуках.
text_sku
Рідкий карнітин для ефективного та швидкого схуднення та зміцнення серця ! Extrifit Carni Liguid 120000 mg - це не просто черговий L-карнітин в рідкому вигляді. Carni Liguid від чеського виробника професійного спортивного харчування - компанії EXTRIFIT - це один з найкращих карнітинів, які Ви может..
899 грн.
Базовано на 2 відгуках.
text_sku
Карнітин у зручному порційному упакуванні для ефективного та швидкого схуднення та зміцнення серця ! Carnigel - високоякісний L-карнітин у практичній гелевій формі, який відрізняється високою абсорбцією і сприяє кращому використанню жирів як джерело енергії під час фізичної активності, а також як..
40 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Термогенний жироспалювач, призначений для тих, хто приходить до спортзали з метою схуднути за максимально короткі терміни! FATHERM ® - це багатокомпонентна біоактивна добавка від компанії Extrifit, призначена для спалювання жиру завдяки вмісту екстракту Гарцинії камбоджійської, екстракт..
65 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Жироспалювач на основі синефрину та кофеїну, для підвищення метаболізму та схуднення! Продукт FB-3! Extrifit - це спалювач жиру, призначений для всіх, хто шукає добавку, ефективну для метаболізму жиру, яка також підтримає ефективність тренувань. Синефрин в максимальній дозволеній дозі, 2000 ..
65 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Ефективний жироспалювач, із натуральним складом! Extrifit SYNE 20 Thermogenic – це термогенний жироспалювач, що містить синефрин (отримують з екстракту гіркого апельсина (Citrus aurantium)), як основну активну речовину. Дана добавка популярна серед атлетів та осіб, які прагнут..
350 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Порційний, комплексний жироспалювач у формі гелю! Extrifit THERMOGEL® – це інноваційний продукт у формі гелю, який призначений для стимулювання термогенезу та посилення процесів спалювання жиру. Завдяки своїй унікальній формулі та зручній формі застосування, THERMOGEL® набув популярності сер..
70 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha