Facebook

Спеціальні

Для дітей

Для дітей
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku BGL-80505
Риб'ячий жир для дітей з високим вмістом Омега-3 у вигляді смачних жувальних цукерок-гаммі.   Bioglan Kids Smart Hi DHA-Omega3 Fish Oil - продукт з високим вмістом Омега-3 жирних кислот, які є, мабуть, найважливішими поживними речовинами, яких часто не вистачає в раціоні дітей. Омега-3 забе..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.
text_sku CAR-19330
Carlson - Norwegian The Very Finest Fish Oil for Kids (800 mg Omega-3), 200 мл Дитяче здоров'я починається з правильного харчування, а "Carlson - Norwegian The Very Finest Fish Oil for Kids" є чудовим вибором для підтримки розвитку вашої дитини. Цей  рибʼячий жир, виловленої риби в чист..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.
text_sku 031017
Рыбий жир для детей в виде вкусных жевательных конфет-гамми! 533 мг рыбъего жира в 1 порции! Puritan's Pride Children's Omega 3, DHA & D3 Gummies​ - это рыбий жир высочайшего качества, спрециально разработанный в форме жевательных конфет, для полезного и приятного употребления детьми, в ..
799 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku NAP-29996
Кальцій для міцних кісток у кожній жувальній таблетці! Nature's Plus - Calcium Children's Chewable Animal Parade – це смачні та корисні жувальні таблетки, спеціально розроблені для дітей, щоб забезпечити їх організм необхідним кальцієм для підтримки здорового росту та розвитку. Кожна жувальна таб..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.
text_sku NOW-03882
Збалансований комплекс жувальних вітамінів, мінералів та інших поживних речовин зі смаком ягід, для повноціного розвитку дитини. Нажаль діти бувають дуже вибагливими в їжі і як наслідок, багато поживних речовин не надходить в організм у достатній кількості. Дітки часто хворіють, мають поганий апе..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.
text_sku 003050
Детские жевательные мультивитамины с натуральных ингредиентов! Puritan's Pride Pre-Vites Children's Multivitamin - это специальные мультивитамины в "жевательных вафлях" для детей, которые содержат более 10 витаминов и минералов. Puritan's Pride заботится о том, чтобы Ваши дети с радость..
Цену уточняйте
Базовано на 1 відгуках.
text_sku
Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Chew Tabl – жувальні таблетки з високоефективною комбінацією вітамінів та мінералів. Така форма гарантує точне дозування активних речовин та робить прийом добавки більш приємним. Особливості та переваги Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha