Facebook

Спеціальні

Еврікома довголиста (Тонгкат Алі)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
100 мг в 1 капсулі (22% біоактивних евріпептидів та 40% глікосапонінів) ПОКАЗИ Тонгкат Алі, також відомий як Eurycoma Longifolia Jack, малазійський женьшень або Longjack, це трава, яка, як було встановлено, підтримує здорове лібідо і рівень кортизолу. Наш продукт є екстрактом еврикомамону, хі..
1,499 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Тонгкат Алі, також відомий як Eurycoma Longifolia Jack, малайзійський женьшень або Longjack, є рослиною, яка, як було встановлено, підтримує здорове лібідо і рівень кортизолу. Є кілька різних типів Тонгката, широко відомих як жовтий, червоний чи чорний. У нас жовтий Тонгкат, який зазвичай вважається..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SWP018
Натуральний препарат для підвищення тестостерону та поліпшення лібідо - 400 мг дуже концентрованого (20:1) екстракту еврикоми в 1-й капсулі! Swanson LongJax Eurycoma Longifolia Jack - найпотужніша концентрація еврикоми довголистої від американського виробника Swanson! Корінь малайзій..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SWP013
800 мг екстракту еврикоми довголистої в 1 порції (2 капсули)! Swanson Tongkat Ali (Eurycoma Longifolia) - потужна концентрація еврикоми довголистої від американського виробника Swanson! Еврікома довголиста – це офіційна назва рослини, яка більш відома як Тонгкат Алі, Малайзійський Же..
799 грн.
Базовано на 7 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha