Facebook

Спеціальні

Еврікома довголиста (Тонгкат Алі)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
LJ100 Tongkat Ali Extract також відомий як Eurycoma Longifolia Jack, малазійський женьшень або Longjack - ваше здорове лібідо і рівень кортизолу.    LJ100 Tongkat Ali Extract — це потужний екстракт кореня дерева Tongkat Ali (або еврикома довголиста), яке росте в джунглях Індонезії,..
1,499 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Натуральна сила та витривалість - не лише, під час тренувань:) - Double Wood - Tongkat Ali Extract Complex 1020 mg! Tongkat Ali, відомий також як малайзійський женьшень, є потужним натуральним адаптогеном, що має довгу історію використання в традиційній медицині Південно-Східної Азії для підвищен..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SWP018
Натуральний препарат для підвищення тестостерону та поліпшення лібідо - 400 мг дуже концентрованого (20:1) екстракту еврикоми в 1-й капсулі! Swanson - LongJax Eurycoma Longifolia Jack, 30 капсул: Ваше здорове лібідо і рівень кортизолу. Swanson - LongJax Eurycoma Longifolia Jack, також відомий як ..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SWP013
Натуральна сила та витривалість - не лише, під час тренувань:) 800 мг еврикоми довголистої в 1 порції ! Swanson(Eurycoma Longifolia) - потужна концентрація еврикоми довголистої від американського виробника Swanson! Eurycoma Longifolia, відомий також як малайзійський женьшень, є ..
799 грн.
Базовано на 7 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha