Facebook

Спеціальні

Боротьба зі старінням і довголіття (Геропротектори)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
Підвищуйте свою фізичну і ментальну працездатність,зміцнюйте свій імунітет і захистіть свої клітини від пошкоджень,забезпечуючи організмові здорове старіння. Для вирішення цих завдань чудово підійде Double Wood - Alpha-Ketoglutaric Acid (AKG) 1000 mg, 180 капсул. Double Wood - ..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Double Wood - Artemisinin 200 mg, 120 капсул: натуральний імуномодулятор з противопаразитарними властивостями Шукаєте ефективний спосіб підтримати свою імунну систему, захистити себе від паразитів і покращити своє загальне здоров'я? Тоді вам потрібен Double Wood - Artemisinin 200 mg! Artemisin..
1,065 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Відновлення енергії та молодості на клітинному рівні: Double Wood - NAD+ (Nicotinamide Adenine Dinucleotide) 500 mg, 60 Капсул! Представляємо Double Wood - NAD+ 500 mg, революційну добавку, яка відкриває нові горизонти в підтримці клітинного здоров'я, відновленні енергії та збереженні молодості. ..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
 Енергія та відновлення на клітинному рівні: Double Wood - NMN (Nicotinamide Mononucleotide) 250 mg, 60 Капсул Double Wood - NMN (Nicotinamide Mononucleotide) 250 mg** — це передова добавка, розроблена для підтримки здоров'я на клітинному рівні, покращення метаболічних процесів та сповільнен..
1,899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
 Підтримка клітинного здоров'я та енергії: Double Wood - NMN Bulk Powder (Nicotinamide Mononucleotide), 30 грам **Double Wood - NMN Bulk Powder** пропонує інноваційний підхід до підтримки клітинного здоров'я, відновлення енергії та оптимізації клітинних функцій завдяки формі порошку NMN (нік..
4,876 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Оптимізація клітинного здоров'я та довголіття: переваги Double Wood - NMNH (Dihydronicotinamide Mononucleotide) 250 mg NMNH, повна назва дигідронікотинамід мононуклеотид, є похідною формою NMN (нікотинамід мононуклеотид), яка, в свою чергу, є прекурсором для NADH (відновленого нікотинамід аденін ди..
4,999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Оновлення клітин та збереження довголіття - Double Wood - Spermidine 10 mg! Spermidine є поліаміном, який природно міститься в організмі людини та в деяких продуктах харчування, таких як зернові, зрілий сир, гриби, соєві продукти та ін. Ця речовина викликала значний інтерес у науковій спільн..
1,420 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha