Facebook

Спеціальні

Мозок і когнітивні функції

Уточнити пошуковий запит
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
При прийомі в якості добавки ALCAR підтримує витривалість та витривалість, особливо для силових тренувань. Оскільки ALCAR може долати гематоенцефалічний бар'єр, на відміну від неацетилированного L-карнітину він підтримує когнітивну функцію і увагу. Склад Acetyl L-Carnitine 1000 mg (на 2 капсули) ..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Альфа-гліцерофосфохолін (Альфа-ГФХ) для мозку і когнітивних функцій  Склад Alpha GPC 300 мг (в 1 капсулі), 60 капсул Альфа-ЦПХ є найбільш біодоступність формою холіну в даний час. Холін є водорозчинним живильною речовиною, яка служить попередником нейротрансмітера ацетилхоліну. ..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Bacopa monnieri - це рослина, яка часто використовується в традиційній медицині Аюрведи. Бакопу часто приймають як добавку для підтримки формування пам'яті та допомоги в управлінні періодичним стресом. Склад Bacomind Bacopa Extract 150 mg (27% бакозидів) Покази - ПІДТРИМУЄ ФОРМУВАННЯ ПАМ..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Бакопа для мозку і когнітивних функцій Активні інгредієнти: екстракт бакопи 450 мг Інші інгредієнти: желатинова капсула, рисове борошно Double Wood, Bacopa Extract 450 mg, Бакопа 450 мг, 90 капсул Показання Double Wood Bacopa Monnieri Extract - натуральна добавка на основі екстракту бакопи. ..
799 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
ЦДФ-холін (Цитиколін)-покращує когнітивну функцію та функцію пам'яті, важливий для здоров'я мозку та нервової системи. Склад Активні інгредієнти: CDP-холін (цитиколін) 300 мг Інші інгредієнти: желатин, целюлоза, магнію стеарат. CDP-Choline (ЦДФ-холін) - це одна з найбільш біодоступних та висок..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku DWS-Huperzine
Підтримує робочу пам'ять, мотивацію та здатність розв'язувати проблеми. Склад Huperzine A 200 мкг (в 1 таблетці) Покази ІНГІБІТОР АЦЕТИЛХОЛІНЕСТИ — Гіперзин А діє як оборотний інгібітор ацетилхолінестерози, що означає, що він підтримує рівні нейротрансмітера ацетилхоліну, який відіграє ключову р..
890 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Адаптоген Корейський женьшень для когнітивних функцій та спортивної продуктивності.  Korean Panax Ginseng 1000 mg -на 2 капсули Покази - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВУ КОГНІТИВНУ ФУНКЦІЮ - Женьшень допомагає підтримувати здорову пам'ять і загальну когнітивну функцію. - Сприяє покращенню спортивних р..
1,049 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Ідеальна добавка для пам'яті та мозку. Склад Lion's Mane Mushroom 500 мг в 1 капсулі (плодове тіло + міцелій + позаклітинні сполуки) Покази ПІДТРИМУЄ РІВЕНЬ ФАКТОРУ ЗРОСТАННЯ НЕРВІВ (NGF). Герицій їжаковий, як було показано, підвищує рівень NGF, який підтримує проліферацію та виживання нови..
849 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Екстракт насіння мукуни для підвищення рівня дофаміну. Склад  Mucuna Pruriens Extract  1000 mg на 2 капсули, 20% L-ДОФА. Покази - МІСТИТЬ L-ДОФА - Екстракт мукуни прусської містить високий рівень L-ДОФА. - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВИЙ РІВЕНЬ СТРЕСУ - Дослідження показують, що екстракт мукун..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Фосфоліпід Фосфатидилхолін використовується організмом для вироблення нейромедіатора ацетилхоліну, який відіграєключову роль у підтримці багатьох когнітивних процесів, включаючи пам'ять, гнучкість інтелекту та настрій. Склад Phosphatidylcholine Complex 1200 mg містить 420 мг фосфатидилхоліну. П..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Може покращувати увагу, пам'ять, швидкість обробки інформації та підтримувати загальне когнітивне здоров'я Фосфоліпід Фосфатидилсерин Phosphatidylserine 300 mg на 2 капсули. Покази - ПІДТРИМУЄ ФОКУСУВАННЯ ТА УВАГУ - численні дослідження показали, що фосфатидилсерин може підтримувати увагу у здо..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Прегненолон для підтримки гормонального балансу і когнітивних фунцій. Склад Pregnenolone 100 mg на 2 капсули. Покази - ПІДТРИМУЄ КОГНІТИВНУ ФУНКЦІЮ - Дослідження показали, що прегненолон може сприяти проліферації та здоров'ю нейронів. Він також може підтримувати увагу, пам'ять та загальну когн..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha