Facebook

Спеціальні

Магній

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
Double Wood Magnesium Acetyl - Taurate 700 mg - це мікроелемент магній у поєднанні з вільною амінокислотою таурином. Магній надає поживну підтримку, необхідну для нормального здорового функціонування нервової системи і м'язів, а також для регуляції здорового потоку іонів через клітинні мембрани. Це ..
1,199 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Має протизапальну, знеболювальну, регенеруючу та протинабрякову дію. Магній позитивно впливає на шкірні покриви, покращує стан опорно-рухової системи, нормалізує кровообіг та функціонування нервової системи. Magnesium Chloride 1000 мг на 2 капсули (120 мг елементарного магнію) ПОКАЗИ при хронічно..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Цитрат магнію підтримує здорову функцію клітин, нервів, м'язів та серця,забезпечує здоровий сон. Склад Magnesium Citrate 800 мг на 2 капсули (112 мг елементарного магнію) Покази Цитрат магнію являє собою іонну сполуку, яка містить позитивні іони магнію та негативні іони цитрату і стандарт..
930 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Magnesium Glycinate 400 мг в 1 капсулі (60 мг елементарного магнію) ПОКАЗИ Магній є важливим мінералом і одним з найбільш поширених електролітів в організмі. У той час як багато продуктів багаті магнієм, його дефіцит дуже поширений у західній дієті. Гліцинат магнію (бігліцинат) є формою магні..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Magnesium L-Threonate 2000 мг на 4 капсули (144 мг елементарного магнію)(Magtein) ПОКАЗИ Магній є важливим дієтичним мінералом та є другим найбільш поширеним електролітом в організмі. Дефіцит магнію часто зустрічається в західній дієті, а дефіцит магнію пов'язаний з низкою несприятливих наслідкі..
1,149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Малат магнію допомагає підтримувати багато аспектів здоров'я, включаючи здоров'я нервів, суглобів і м'язів. Magnesium Malate 1500 мг на 3 капсули (225 мг елементарного магнію) ПОКАЗИ Магній є важливим мінералом та електролітом, який відіграє ключову роль у численних процесах організму. Хоча ве..
1,299 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Здоров'я серцево-судинної системи. Magnesium Taurate 1500 мг на 3 капсули (120 мг елементарного магнію) ПОКАЗИ багато продуктів багаті магнієм, недоліки в раціоні харчування дуже поширені в західній дієті і пов'язані з багатьма несприятливими наслідками для здоров'я, такими як судоми, слабкіс..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku 012650
Magnesium 500 mg - отличный источник магния и цинка. В 1 порции (2 таблетки) содержит 266 мг магния и 10 мг цинка. Puritan's Pride Magnesium with Zinc - в каждой таблетке содержится необходимое количество магния и цинка для полноценного и здорового функционирования организма. Магний спо..
280 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha