Facebook

Спеціальні

Вітамін B-8 (Інозитол)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
 Придбайте Inositol 1000 mg вже сьогодні та забезпечте своєму організму натуральну підтримку та підвищуйте фертильність з інозитолом від Double Wood!    Інозитол - це органічна речовина, раніше його називали вітаміном B8, насправді інозитол не є вітаміном. Це тип цук..
760 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku NOW-00470
Потужна синергія холіну та інозітолу при жировій дистрофії печінки та синдромі полікістозних яєчників. NOW - Choline 250 mg and Inositol 250 mg, 100 капсул — це добавка, що комбінує дві важливі речовини: холін і інозитол. Обидва ці компоненти є нутрієнтами, які відіграють ключову роль у..
640 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku 031596
1000 мг инозитола в 1 каплете! Puritan's Pride Inositol 1000 mg - мощная концентрация инозитола в 1 каплете. Бесспорно инозит (инозитол) одно из важнейших веществ, которое необходимо для полноценного функционирования всего организма.  Puritan's Pride Inositol 1000 mg  -&nbs..
499 грн.
Базовано на 6 відгуках.
text_sku SWU933
D-Chiro-Inositol для підтримки вашого метаболічного та репродуктивного здоров'я​! Інозитол – це природна речовина, що належить до вітаміноподібних сполук і є важливим компонентом клітинних мембран. D-хіро-інозитол відіграє ключову роль у багатьох метаболічних процесах і широко використовується дл..
699 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha