Facebook

Спеціальні

Для імунної системи

Уточнити пошуковий запит
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
Андрографіс, також відомий як «король гіркоти», - це трава з довгою історією використання в аюрведі та традиційній китайській медицині. Основна перевага використання добавок Андрографісу - підтримка здоров'я імунної системи, і були перспективні клінічні випробування, що показують його ефективніст..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Бджолиний прополіс містить різноманітні флавоноїди, які можуть підтримувати здоров'я імунної системи. Склад Bee Propolis 1000 mg (на 2 капсули, 5% флавоноїдів) Покази o ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ'Я ІМУННОЇ СИСТЕМИ - Бджолиний прополіс містить різноманітні флавоноїди, які можуть підтримувати здоров'я і..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Чага - це вид гриба, який в основному росте на стовбурах беріз, де він може зберігатися понад 70 років. Чага використовується в медицині протягом століть, а останні дослідження підтвердили ряд переваг при використанні в якості добавки, включаючи підтримку здорового рівня енергії, здоров'я кишечника ..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Добавка для здорового старіння, підтримки спортивних досягнень і підтримки серцево-судинної системи. Склад Cordyceps Mushroom Extract 1000 mg (на 2 капсули, плодове тіло, 7% полісахаридів), Покази - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВЕ СТАРІННЯ - Дослідження показали, що кордицепс підтримує здорове старіння, я..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Лактоферин для імунної системи і здорового старіння.  Lactoferrin 250 mg на 2 капсули. Покази - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ'Я ІМУННОЇ СИСТЕМИ - Лактоферин допомагає підтримувати здоров'я імунної системи. - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВЕ СТАРІННЯ - достатня кількість лактоферину допомагає підтримувати здоров'я ..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Цитрусовий біофлавоноїд Лютеолін для імунітету та когнітивних функцій. Склад Luteolin 100 mg на 2 капсули, 98% лютеоліну. Покази - ПІДТРИМУЄ ІМУННЕ ЗДОРОВ'Я. Доведено, що лютеолін підтримує належну імунну функцію. - ПІДТРИМУЄ КОГНІТИВНЕ ЗДОРОВ'Я - Лютеолін може підтримувати загальне когніти..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Підтримка імуної системи. Monolaurin 1000 мг (на 2 капсули) ПОКАЗИ Монолаурін - це унікальна хімічна сполука, яка утворюється в процесі перетворення лауріновой кислоти в результаті попадання речовини в організм людини. Лаурінова кислота - найпотужніший компонент грудного жіночого молок..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Суміш десяти ефективних грибних добавок які підтримують когнітивну функцію. , імунітет, стійкість до втоми та багато іншого, а також має антиоксидантні властивості. Склад Mushroom Max 1000 mg на 2 капсули. У кожній капсулі Mushroom Max ви знайдете рівномірну суміш: • Левова грива • Хвіст ін..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Екстракт гриба Рейші - здатні підтримувати імунне здоров'я та зменшувати відчуття втоми Reishi Mushroom Extract 1000 mg  на 2 капсули. Покази - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ'Я ІМУННОЇ СИСТЕМИ - Дослідження показали, що гриби рейші здатні підтримувати здорову імунну функцію. - Сприяє підвищенню толер..
1,099 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Гриб індичий хвіст (Траметес різнобарвний) найбільш відомий завдяки підтримці здорової імунної системи, але також було доведено, що він сприяє здоровому травленню і є потужним антиоксидантом. Склад  Turkey Tail Mushroom 1000 mg (на 2 капсули) (Trametes versicolor), 120 капсул Покази - ПІД..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha