Facebook

Спеціальні

GABA (Гамма-аміномасляна кислота, ГАМК)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku 017610
750 мг Гамма-аминомасляной кислоты (ГАМК, GABA) в 1 порции (1 капсула)! Puritan's Pride GABA (Gamma Aminobutyric Acid) 750 mg - это гамма-аминомасляная кислота (ГАМК), которая содержится в нервной системе и является основным тормозным нейромедиатором центральной нервной системы. Соответствен..
Цену уточняйте
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SW1544
Оберіть Swanson - GABA (Gamma Aminobutyric Acid) 250 mg, 60 капсул і насолоджуйтеся спокоєм та відпочинком. Swanson - GABA 250 mg — це вибір розумних та свідомих покупців, і ось чому: Глибокий сон та релаксація: GABA (гамма-амінобутират) є природним нейромедіатором, який сприяє заспокоєнню та по..
249 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SW872
Оберіть Swanson - GABA (Gamma Aminobutyric Acid) 500 mg, 100 капсул, і насолоджуйтеся спокоєм та відпочинком. GABA 500 mg від Swanson — це вибір розумних та свідомих покупців, і ось чому: Глибокий сон та релаксація: GABA (гамма-амінобутират) є природним нейромедіатором, який сприяє заспокоє..
399 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku SWU676
Оберіть Swanson - GABA (Gamma Aminobutyric Acid) 750 mg, 60 капсул, і насолоджуйтеся спокоєм та відпочинком. GABA 500 mg від Swanson — це вибір розумних та свідомих покупців, і ось чому: Глибокий сон та релаксація: GABA (гамма-амінобутират) є природним нейромедіатором, який сприяє засп..
380 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha