Facebook

Спеціальні

Для суглобів та зв'язок

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku CGN-01033
Самый популярный коллаген на iHerb Гидролизованный рыбный коллаген - CollagenUP Marine Hydrolyzed Collagen + Hyaluronic Acid Данный продукт, даже, не нужно представлять. Множество отзывов и обзоров можно найти на первых поисковых страницах. Коллаген CollagenUP Marine Hydrolyzed Collagen + Hyal..
799 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Double Wood - Boswellia 1000 mg-атуральний засіб для здорових суглобів, шкіри та кишечника! Double Wood - Boswellia 1000 mg - це високоякісний продукт, який містить екстракт босвелії - синьо-зеленої водорості, яка вже тисячоліття використовується в аюрведі та інших традиційних системах медицини. ..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Циссус чотирикутний (Cissus quadrangularis) - це багаторічна рослина із родини виноградних, яка має довгу історію використання в традиційній медицині. Екстракт циссуса - це потужна добавка, що складається з активних інгредієнтів рослини циссус. Він підтримує здоров’я суглобів, кісток і сухожиль. ..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Підтримка волосся, шкіри, нігтів, кісток та суглобів: з Double Wood - Collagen Peptides! Щоденне вживання гідролізованого колагену може допомогти підтримувати здоров’я шкіри, волосся, суглобів та нігтів. Double Wood - Collagen Peptides (Type I, II and III) - це високоякісний продукт, який включа..
1,349 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Double Wood Glucosamine Chondroitin - підтримка суглобів та здоров’я хрящів! В останні роки увага до здоров'я суглобів значно зросла, особливо серед людей старшого віку та спортсменів. Серед численних добавок, що обіцяють поліпшення функції суглобів і зменшення болю, глюкозамін та хондроітин..
1,149 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Краса починається зсередини: Double Wood - Marine Collagen Peptides, 456 грам Освіжіть свій зовнішній вигляд та відновіть молодість з **Double Wood - Marine Collagen Peptides, 456 грам**. Ця інноваційна добавка створена для підтримки здоров'я шкіри, волосся, нігтів та загального благополуччя..
1,649 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Високоякісний рідкий колаген, розроблений для підтримки здоров'я суглобів, шкіри, волосся та нігтів! Колаген є одним із найважливіших білків у людському організмі, відіграючи ключову роль у структурі та функції сполучної тканини. Він становить близько 30% загальної кількості білка в організмі і є..
650 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Високоякісний рибний колаген з великою дозою гіалуронової кислоти, спеціально розроблений для підтримки здоров'я шкіри, суглобів, волосся та нігтів у зручних шотах! Extrifit Shot Fishya - харчова добавка, що містить надзвичайно сильну та ефективну комбінацію фірмового риб'ячого колагену та натрієво..
85 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Високоякісний рідкий комплекс для підтримки здоров'я суглобів та сполучної тканини. Цей продукт розроблений спеціально для спортсменів та активних людей, які прагнуть зберегти гнучкість і мобільність суглобів, а також запобігти травмам під час інтенсивних тренувань! Метою розробок компанії Extrif..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Гідролізат колагену розроблений для підтримки здоров'я суглобів, шкіри, волосся та нігтів! Колаген - це основний структурний білок в нашому організмі, який відповідає за міцність і еластичність тканин. Він забезпечує підтримку: Суглобів: Зменшує біль і покращує рухливість. Шкіри: Зберігає..
649 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha