Facebook

Спеціальні

Заспокійливі препарати (натуральні)

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
Апігенін — це біофлавоноїд та антиоксидантна сполука, що міститься в багатьох різних рослинах і травах, але особливо багато його в ромашковому чаї. Апігенін часто використовується як добавка через його розслаблюючі властивості і здатність підтримувати здоровий сон і рівень стресу. Склад Apigenin 5..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Екстракт Кава Кава для релаксації та підтримки здорового рівня стресу і якості сну.  Kava Kava Extract 1000 mg (на 2 капсули, 3-5% кавалактонів)   Покази - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВИЙ РІВЕНЬ СТРЕСУ - Кава Кава допомагає підтримувати здоровий рівень стресу. - ПІДТРИМУЄ ЯКІСТЬ СНУ - Доведе..
949 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
L-теанін для релаксації без седативного ефекту та підтримки здорового рівня стресу і якості сну. Склад L-Theanine -200 mg Покази - Сприяє розслабленню без седативного ефекту - дослідження показали, що L-теанін сприяє розслабленню, не маючи при цьому седативних властивостей. - ПІДТРИМУЄ ЗД..
899 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku 003260
Уникальная успокоительная формула, содержит только натуральные компоненты! Заканчивай свой напряженный день с натуральной добавкой для релакса нервной системы - Puritan's Pride Calm Tabs with Valerian, Passion Flower, Hops, Chamomile, 100 таблеток. Это уникальная смесь, содержащая ..
299 грн.
Базовано на 2 відгуках.
text_sku 001328
Эффективная cедативная добавка от Puritan`s Pride​ Puritan's Pride Valerian Root Extract - добавка, содержащая экстракт корня валерианы - мощное средство для лечения многих заболеваний, в первую очередь нарушений работы нервной системы. Всем давно известно, что валериана обладает успокаивающ..
240 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha