Facebook

Спеціальні

Антиоксиданти

Уточнити пошуковий запит
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
text_sku
Астаксантин - це природний червоний пігмент з класу сполук, відомих як каротиноїди, який міститься у високих концентраціях у водоростях і лососі. (Саме завдяки йому лосось має добре відомий рожево-червоний колір). Астаксантин відомий як надзвичайно потужний антиоксидант, але його вживання в якості х..
1,099 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Підтримує пам'ять та когнітивні функції, а також діє як потужний антиоксидант. Фісетин (з екстракту стебел димового дерева Cotinus Coggygria) – 100 мг Інші інгредієнти: рослинна капсула (гіпромелоза), рисове борошно, целюлоза. Веганський, без ГМО та глютена ПОКАЗИ Фісетин – це біофлавоної..
1,099 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Антиоксидант Ліпосомальний глутатіон- він підтримує здоров'я мозку, функції печінки та імунної системи. Liposomal Glutathione 500 mg на 2 капсули. Покази - Потужний внутрішньоклітинний антиоксидант - глутатіон є потужним антиоксидантом, який підтримує здоров'я клітин. - ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ'Я ..
1,199 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Екстракт листя моринги містить широкий спектр важливих вітамінів, мінералів і фітонутрієнтів. Moringa 1000 mg на 2 капсули. Покази - ДЖЕРЕЛО НЕОБХІДНИХ АМІНОКИСЛОТ - Морінга - це високопоживний "суперпродукт", який є джерелом незамінних амінокислот. - ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНІВ, МІНЕРАЛІВ І КАРОТИНОЇ..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Підтримка імунної системи,дихальних шляхів,фертильності,стан здоров’я печінки та серця. N-Acetyl Cysteine (NAC) 1000 мг (на 2 капсули) ПОКАЗИ N-ацетил-цистеїн (NAC)-це стабільна форма неосновної амінокислоти L-цистеїну. Це сірковмісна амінокислота, що діє як стабілізатор при формуванні білкови..
1,199 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Птеростильбен – хімічна речовина рослинного походження. Цей поліфенол має схожу структуру на ресвератрол. Однак через незначні структурні відмінності птеростильбен є більш жиророзчинним. Завдяки цим відмінностям птеростильбен має значно кращу біодоступність. Загалом дослідження показали, що, хоча вл..
849 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Double Wood Quercetin With Bromelain 1200 mg- це комбінація інгредієнтів, які підтримують правильне функціонування імунної та дихальної систем. Особливості: забезпечує правильне функціонування імунної системи усуває проблеми з диханням покращує загальне самопочуття Кверцетин є сильним антиоксидантом..
1,199 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Ресвератрол - це поліфонічна біофлаваноїдна сполука з антиоксидантними властивостями, яка найчастіше зустрічається у винограді та вині, і вважається, що він є основним інгредієнтом, відповідальним за деякі корисні для здоров'я властивості вина.Ресвератрол зазвичай приймають як добавку для досягнення..
950 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Антиоксидант S-ацетил-L-глутатіон- допомагає підтримувати здорову функцію печінки. Склад S-Acetyl L-Glutathione -100 mg Покази - ПОТУЖНИЙ ІНТРАЦЕЛЮЛЯРНИЙ АНТИОКСИДАНТ - Глутатіон є потужним антиоксидантом, який підтримує здоров'я клітин та імунної системи. - Сприяє здоров'ю печінки - Глутат..
1,199 грн.
Базовано на 0 відгуках.
text_sku
Природна рослинна сполука, яка зазвичай міститься в хрестоцвітих овочах, таких як брокколі або цвітна капуста, і приймається як добавка для серцево-судинної системи та травлення.  Склад Sulforaphane 20 mg на 2 капсули. Покази  ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ’Я СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ&nbs..
999 грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

captchacaptchacaptchacaptcha